Ремонт мікрохвильових печей на дому недорого

Ремонт мікрохвильових печей
на дому недорого

На дому

Якщо ви хочете якісно і без особливого клопоту виконати ремонт мікрохвильових печей на дому - виклик майстра на нашому сайті краще рішення

Терміново

Ми не змусимо довго чекати: наш майстер по ремонту мікрохвильових печей приїде до вам додому через 2-3 години, або в будь-який зручний час

Дешево

Ми пропонуємо недорогий ремонт при гідній якості виконаних робіт та комплектуючих. Діагностика з подальшим ремонтом - безкоштовно

Гарантія

За результатами ремонту мікрохвильової печі ми даємо гарантію на роботи і комплектуючі до 2-х років в залежності від складності ремонту

Мікрохвильові печі увійшли в наше життя дуже стрімко і влаштувалися там надовго. Вони допомагають нам розігрівати їжу, розморожувати продукти або ж просто готувати якісь прості страви. Мікрохвильовка - незамінний помічник на сучасній кухні, і її хвороби роблять вашу повсякденне життя трохи незручно. Якщо ваша СВЧ-піч раптом стала погано гріти або навіть не включається, можна для початку перевірити найочевидніші причини. У разі складних несправностей настійно радимо вам не намагатися самостійно розбирати пристрій або його компоненти - ви можете їх зламати остаточно. Якщо очевидні заходи не дала результату, найкращим рішенням стане виклик майстра по ремонту мікрохвильовок з великим досвідом ремонту техніки популярних брендів. Діагностику ми проводимо безкоштовно.

Щоб ремонт зайняв якомога менше часу, при зверненні в сервіс бажано максимально докладно описати симптоми несправності: чим більш повної буде інформація, тим простіше майстру підібрати необхідні запчастини та інструменти.

Прекрасно розуміючи, як важливо швидше відремонтувати вашу мікрохвильвку, наші фахівці виїжджають протягом 2-3 годин. якщо поломка не вимагає складного ремонту в стаціонарі, ми зможемо зробити ремонт СВЧ печі на дому, і вже в той же день ваш незамінний помічник буде працювати.

Звертаючись до майстра по ремонту мікрохвильових печей на дому, ви позбавляєте себе від безлічі клопоту: вам не треба розбиратися в складних схемах пристроїв, підбирати запчастини і намагатися знайти їх, болісно намагатися полагодити складний агрегат з ризиком його зіпсувати. У фахівця нашої майстерні все це вже є: він привезе з собою необхідний професійний інструмент і витратні матеріали. Виконуючи Ремонт мікрохвильових печей на дому, ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі від відомих постачальників, що дозволяє продовжити термін служби пристрою.

Яка б у вас не була модель, ми зможемо її полагодити: в нашій майстерні є запчастини та до популярних пристроїв, і до вже знятим з виробництва моделями.

Наші фахівці виїжджають в будь-який район до приватних клієнтів, а також юридичним особам і в державні установи. Якщо виклик терміновий, майстер приїде через 2-3 години, або ви можете вказати будь-який зручний для вас час.

Гарантія

Термін гарантії в значній мірі залежить від складності ремонту: від 6 місяців при усуненні незначною поломки до 2-х років при складному ремонті з заміною агрегат пристрою. Гарантійний термін на встановлені запчастини визначається терміном гарантії, який дає виробник комплектуючих.

Після ремонту обладнання, виконаного нашими майстрами, необхідність в повторному ремонті того ж вузла виникає вкрай рідко, але, якщо таке все-таки сталося, вам треба просто оформити повторне замовлення та пред'явити гарантійний талон. Якщо з якоїсь причини проблему неможливо усунути, вся сума, витрачена на ремонт и запчастини, буде вам повернена.

 

Гарантія не поширюється на такі випадки:

  • ви не змогли надати гарантійний талон, виданий нами і зареєстрований у нас;
  • після нашого ремонту у відремонтованого вузла з'явилися нові механічні пошкодження;
  • при появі проблем явно нового характеру, яких не було до нашого ремонту;
  • при самостійній покупці замовником деталей для ремонту;
  • при невірній експлуатації відремонтованої техніки.

 

Ми ремонтуємо мікрохвильові печі провідних виробників

 

 

та багато інших...