Ремонт посудомийних машин на дому недорого

Ремонт посудомийних машин
на дому недорого

На дому

Якщо ви хочете якісно і без особливого клопоту виконати ремонт посудомийних машин на дому - виклик майстра на нашому сайті краще рішення

Терміново

Ми не змусимо довго чекати: наш майстер по ремонту посудомийних машин приїде до вам додому через 2-3 години, або в будь-який зручний час

Дешево

Ми пропонуємо недорогий ремонт при гідній якості виконаних робіт та комплектуючих. Діагностика з подальшим ремонтом - безкоштовно

Гарантія

За результатами ремонту посудомийної машини ми даємо гарантію на роботи і комплектуючі до 2-х років в залежності від складності ремонту

Якщо цінний помічник господині на кухні раптом став погано працювати або просто відключився, можна для початку перевірити найочевидніші причини: щоб допомогти вам, ми підготували великий перелік типових несправностей посудомийок. Про один вас переконливо просимо: не намагайтеся самостійно розбирати пристрій або його компоненти - ви можете їх зламати остаточно, та й це просто небезпечно! Якщо самодіагностика не дала результату, найкращим рішенням стане виклик майстра по ремонту посудомийки з великим досвідом ремонту техніки популярних брендів. Діагностику ми проводимо безкоштовно.

Щоб ремонт пройшов якомога швидше, при зверненні в сервіс бажано максимально докладно описати симптоми несправності: чим більш повної буде інформація, тим простіше майстру підібрати необхідні запчастини та інструменти. Крім того, до приїзду спеціаліста бажано підготуватися:

  • прибрати посуд і миючі засоби з машини;
  • злити воду, якщо вона залишилася;
  • помити всередині і насухо протерти;
  • забезпечити вільний доступ до посудомийки.

Прекрасно розуміючи, як важливо швидше відремонтувати вашу посудомийку, наші фахівці виїжджають протягом 2-3 годин. якщо поломка не вимагає складного ремонту в стаціонарі,ми зможемо зробити ремонт посудомийної машини на дому, і вже в той же день ваш незамінний помічник буде готовий до миття посуду.

Звертаючись до майстра по ремонту посудомийних машин на дому, ви позбавляєте себе від безлічі клопоту: вам не треба розбиратися в складних схемах пристроїв, підбирати запчастини і намагатися знайти їх, болісно намагатися полагодити складний агрегат з ризиком його зіпсувати. У фахівця нашої майстерні все це вже є: він привезе з собою необхідний професійний інструмент і витратні матеріали. Виконуючи Ремонт посудомийних машин на дому, ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі від відомих постачальників, що дозволяє продовжити термін служби пристрою.

Яка б у вас не була модель, ми зможемо її полагодити: в нашій майстерні є запчастини та до популярних пристроїв, і до вже знятим з виробництва моделями.

Наші фахівці виїжджають в будь-який район до приватних клієнтів, а також юридичним особам і в державні установи. Якщо виклик терміновий, майстер приїде через 2-3 години, або ви можете вказати будь-який зручний для вас час.

Гарантія

Термін гарантії в значній мірі залежить від складності ремонту: від 6 місяців при усуненні незначною поломки до 2-х років при складному ремонті з заміною агрегат пристрою. Гарантійний термін на встановлені запчастини визначається терміном гарантії, який дає виробник комплектуючих.

Після ремонту обладнання, виконаного нашими майстрами, необхідність в повторному ремонті того ж вузла виникає вкрай рідко, але, якщо таке все-таки сталося, вам треба просто оформити повторне замовлення та пред'явити гарантійний талон. Якщо з якоїсь причини проблему неможливо усунути, вся сума, витрачена на ремонт и запчастини, буде вам повернена.

 

Гарантія не поширюється на такі випадки:

  • ви не змогли надати гарантійний талон, виданий нами і зареєстрований у нас;
  • після нашого ремонту у відремонтованого вузла з'явилися нові механічні пошкодження;
  • при появі проблем явно нового характеру, яких не було до нашого ремонту;
  • при самостійній покупці замовником деталей для ремонту;
  • при невірній експлуатації відремонтованої техніки.

 

Ми ремонтуємо посудомийні машини провідних виробників

 

 

та багато інших...